31 במאי 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

הכירו במלונית קורונה – ויתחתנו בקיץ הקרוב


משהו טוב יצא מהקורונה: נווה חופי כהן (29) מטבריה ואביה עמר (25) ממגדל העמק שהכירו במלונית קורונה בתל אביב, יינשאו בקיץ הקרוב.

שנה חלפה מאז נווה ואביה חלו בקורונה. השניים נשלחו למלונית הקורונה הראשונה שהוקמה בארץ במלון דן פנורמה בתל אביב ושם הכירו זה את זו לראשונה. בשנה שחלפה מאז נוספו עוד כ-780 אלף ישראלים שאומתו לקורונה, אבל בתוך כל העצב והנזק העצום שזרעה המגפה, סיפורם של השניים והמקום שבו בחרו להתחתן – גני איילון בטבריה, שופך אור גדול וסמלי המעורר תקווה לסיומה של התקופה ההיסטורית הקשה.

"מפני שכולם שם היו חולים, יכולנו להיות יחד במתחמים מסוימים במלון דוגמת אולם שבו היו מקרן ומערכת בידורית", מספר נווה. "נפגשנו באולם, אבל כשמתקרבת השבת אתה מתקרב מטבע הדברים לאנשים ששומרים שבת. שם היה החיבור בינינו עם עוד 10-7 אנשים. כשהשתחררנו שמרנו על קשר בקבוצת ווטסאפ שפתחנו ואחרי חודש וחצי קבענו פגישה עם החבר'ה של המלונית בירושלים. כיוון שאני ואביה היינו היחידים מהקבוצה שגרו בצפון החלטנו לנסוע יחד. במהלך היום הזה פתאום הבנו שנרקם בינינו קשר עמוק יותר שהוא מעבר לסתם ידידות".

מבצע החיסונים נמשך // צילום: משה בן שמחון

אתמול התייצבו השניים במתחם האירועים גני איילון בטבריה שבשנה החולפת היה מושבת כמעט לחלוטין. כשהחל מבצע החיסונים וכחלק ממלחמת ההישרדות הכלכלית שכפתה המגפה, הושכר המקום והוא משמש היום מתחם חיסוני הקורונה של קופת חולים כללית בטבריה.

"השקענו מיליוני שקלים בשיפוצים שנמשכו חודשיים, ובסוף פברואר בשנה שעברה הספקנו לעשות כמה אירועים ואז סגרנו, אחרי שהקורונה פרצה בארץ. מאז ובמשך כל השנה עשינו 5-4 אירועים בסך הכל", אמרה איריס עופר, מנהלת האירועים של האולם. "עכשיו יתירו למתחמי האירועים לפתוח עם הגבלות ואני מקווה שעד אוגוסט, עד החתונה של נווה ואביה הכל יעבור ונוכל לקיים את החתונה ללא כל הגבלות".

קרדיט – פורסם לראשונה