31 במאי 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

יותר מ-3 מיליון נדבקים בקורונה


נגיף הקורונה – תמונת מצב בארץ ובעולם 

8:15 – ארה"ב: הסנאט אישר דמי אבטלה שבועיים בסך 300 דולר למחוסרי עבודה בשל הקורונה


 

הסנאט האמריקאי אישר הצעה להעניק דמי אבטלה פדרליים בסך 300 דולר כל שבוע, עד 18 ביולי, לאזרחים אמריקאים שנותרו ללא עבודה בעקבות משבר הקורונה. זאת במסגרת חבילת הסיוע בסך 1.9 טריליון דולר של נשיא ארה"ב ג'ו ביידן להתמודדות עם המשבר.

  

עוד בארה"ב, הרשויות בקליפורניה הודיעו כי פארק השעשועים דיסנילנד ופארקים נוספים יוכלו לפתוח מחדש את שעריהם בתפוסה מוגבלת החל מ-1 באפריל. זאת לאחר שהיו סגורים כמעט שנה בשל מגפת הקורונה.

 

גרמניה: יותר מ-9,500 אובחנו כחולים ביממה האחרונה, 300 מתו


 

מספר חולי הקורונה המאומתים בגרמניה עלה ב-9,557 ביממה האחרונה. כך מסרו הרשויות במדינה. מספר המתים עלה ב-300. עד כה נדבקו בנגיף כמעט 2.5 מיליון גרמנים ויותר מ-71 אלף מתו מפרוץ המגפה.

 

תלמידים בעיר דורטמונד בגרמניה תלמידים בעיר דורטמונד בגרמניה צילום: איי אף פי

 

 

סעודיה: בתי קולנוע, תיאטראות ומכוני כושר ייפתחו מחדש


 

סעודיה הודיעה כי תאפשר פתיחה מחדש של בתי קולנוע, תיאטראות, מכוני כושר ומרכזי ספורט החל מיום ראשון. כך דווח בסוכנות הידיעות הרשמית של המדינה. הרשויות גם הודיעו מאידך כי יגבירו את הפיקוח כדי להבטיח שמירה על ההגבלות שנותרו, כמו הגבלת מספר הממשתתפים באירועים חברתיים ל-20 בלבד.

 


איטליה חצתה את רף 3 מיליון הנדבקים בקורונה


 

באיטליה נחצה רף שלושה מיליון הנדבקים בקורונה מפרוץ המגפה במדינה. זאת לאחר שמספר הנדבקים שאובחנו ביממה היה גבוה מ-20 אלף זה היום השלישי ברציפות. לפי נתוני משרד הבריאות במדינה, מניין הנדבקים עומד על 3,023,129. כמו כן 99,271 בני אדם מתו מהנגיף. עד כה כ-3.5 מיליון איש באיטליה קיבלו את המנה הראשונה של החיסון נגד קורונה.

קרדיט – פורסם לראשונה