6 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

מחלקת קורונה רביעית נפתחה בבני ציון


במרכז הרפואי בני ציון מאושפזים 66 חולי קורונה – 49 במצב קשה ששישה מהם מונשמים, 13 במצב בינוני וארבעה במצב קל. לנוכח העומס, ארבעה חדרי ניתוח עדיין סגורים, ובבית החולים מבוצעים רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים

פורסם בתאריך: 11.1.21 10:43

במרכז הרפואי בני ציון נפתחה מחלקת קורונה נוספת – הרביעית במספר. לנוכח העומס, ארבעה חדרי ניתוח עדיין סגורים, ובבית החולים מבוצעים רק ניתוחים דחופים ומצילי חיים. נכון להיום (שני) מאושפזים בבני ציון 66 חולי קורונה – 49 במצב קשה ששישה מהם מונשמים, 13 במצב בינוני וארבעה במצב קל.

מנכ"ל בני ציון ד"ר אוהד הוכמן: "לצערי נמשכת המגמה של העלייה המואצת במספר חולי הקורונה המאושפזים בבית החולים, ונרשם עומס רב על הצוותים. כתוצאה מכך, ארבעה חדרי ניתוח עדיין סגורים, ואנו נאלצים לבצע רק ניתוחים דחופים ולדחות טיפולים אלקטיביים. עם זאת, במערכת הבריאות יש מגמה של התייצבות ואף ירידה קלה במספר החולים המאומתים היומי. ביחד עם מגבלות הסגר ומבצע החיסונים ניתן לשער שתהיה התייצבות בימים הקרובים במספר המטופלים שמגיעים לבתי החולים, וכפועל יוצא מכך אפשר לקוות לירידה במספר המאושפזים".

ד"ר הוכמן היה הבוקר ראשון המתחסנים בבית החולים בחיסון השני נגד הקורונה: "היתה לי הזכות להתחסן בחיסון השני ביחד עם פרופ' אהרון קסל, שהוא אחד מהמומחים החשובים בארץ ובעולם לאלרגיה. אנחנו קוראים לכל הציבור להתחסן. החיסון הוא בטוח ומהווה את התקווה להתגבר על הנגיף ולהחזיר את חיינו לשגרה".

 


רוצים להישאר מעודכנים אחר כל הידיעות החמות בחיפה?

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באנדרואיד

הורידו את אפליקציית "כלבו – חיפה והצפון" באייפון

הצטרפו לקבוצת הוואסטאפ של "כלבו – חיפה והצפון"


 

קרדיט – פורסם לראשונה