29 בינואר 2022

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

פלאניץ' שלילי לקורונה, אבל לא בסגל לבית"ר|
בוגדאן פלאניץ' (שחר גרוס)
בוגדאן פלאניץ' (שחר גרוס)

מכבי חיפה נערכת לקראת משחק שמינית גמר הגביע הערב (רביעי, 20:00) מול בית"ר ירושלים, ללא הבלם הסרבי, בוגדאן פלאניץ’, הסובל מדלקת בגרון. הסרבי חש לא בטוב כבר ביום ראשון, ובשל כך ביצע בדיקת קורונה שחזרה עם תוצאה שלילית. שחקן נוסף שלא ימצא את עצמו בסגל הוא ראיין סטריין, שמתאושש מפציעה חוזרת, כשלעומתו, חוסה רודריגס חזר להתאמן ויתלבש למשחק.

המגן האוסטרלי נעדר מהסגל גם במשחק הליגה מול מכבי פתח תקווה וצד הירוק של חיפה מקווים שיהיה כשיר למשחק העונה בליגה מול הפועל באר שבע. בקרב האלופה לא ממהרים להסיק מסקנות לגבי סטריין, שנרכש בקיץ תמורת 300 אלף דולר, אבל אין ספק שההיעדרויות התכופות שלו השנה, גורמות לחוסר נוחות.

למי הקדיש צ'ירון שרי את הקעקוע החדש?

רז מאיר יפתח בכל מקרה כמגן ימני וסאן מנחם בשמאל. עופרי ארד, שמגלה סימנים של חזרה לכושר טוב, יפתח במרכז ההגנה על חשבון פלאניץ’. מחמוד ג'אבר יחזור לסגל ויזכה להשתלב במשחק, כמו גם נטע לביא שכבר חזר מול פ"ת, אבל יזכה לדקות רבות יותר. בכל הנוגע למאוויס צ'יבוטה, לפי שעה אין התקדמות וכפי שפורסם יש פסימיות לגבי צירופו בינואר.

ברק בכר אמר לקראת המפגש: “זה משחק גביע ואנחנו תמיד אומרים שיש הפתעות בגביע, אז אנחנו גם רוצים למנוע אותן כדי להמשיך במומנטום הטוב שלנו ולשמח את הקהל, שממשיך לבוא בהמוניו לדחוף אותנו”.

קרדיט – פורסם לראשונה