31 במאי 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

שמונה שחקני בית"ר ירושלים זומנו לבדיקת קורונה


הפעילות של בית"ר ירושלים עדיין מוקפאת בשל הידבקות של 19 שחקנים ואנשי צוות בסוף השבוע, אבל במועדון אמורים לקבל היום מידע לגבי המשך הפעילות, זאת בדיון שייערך עם בכירי משרד הבריאות. כצעד ראשון, הבוקר זומנו כל השחקנים שקיבלו תשובה שלילית לבדיקות קורונה. השחקנים שזומנו הם אורי מגבו, אביאל זרגרי, אוראל דגני, נתנאל דלויה, לירן רוטמן, רז ברוכיאן ורוי דוגה. גם אלירן עטר זומן לבדיקה, למרות שכבר חלה בקורונה.

בנוגע לחלון ההעברות, במועדון עדיין מנסים לקבל את אחד משחקני מכבי תל אביב. כפי שפורסם בסוף השבוע, כל נושא הרכש הזר לא מתקדם וחוגג לא מתכוון לאשר רכש עד שהקבוצה תשחרר שחקנים, מבחינת דיוגו ורדסקה, הבלם לא מוכן לעבור לקבוצה אחרת בישראל. בסביבתו טוענים כי בית"ר עשתה טעות כשלא נתנה לו להיות חלק מהסגל, מה שהיה גורם לו לקבל הצעות מקבוצות בחו"ל וכך המועדון יכול היה לחסוך לא מעט כסף. בינתיים, הבלם ביקש לחזור לסגל. אם בתוך כשבוע לא יימצא פתרון עבורו, בית"ר עשויה להודיע שהוא חוזר

דיוגו ורדסקה | מאור אלקסלסי

אנטואן קונטה עדיין בצרפת ורוצה לחזור בימים הקרובים, כשבמועדון בודקים את ההשלכות המשפטיות. שם היו רוצים להתיר את החוזה שלו מתוך ידיעה ברורה שאף קבוצה לא תשלם על שחקן שלאחרונה הוחלט שילך לכלא. אם בית"ר תרצה להביא זר והשניים האחרונים אכן יישארו, האפשרות היחידה שלה תהיה השאלת מתאוסיניו לקבוצה בחו"ל, אולם עדיין לא ברור האם משה חוגג ייתן אישור לכך.

קרדיט – פורסם לראשונה