2 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

המעריצים של אדל רותחים מעצבים
אדל שברה את הלב של המעריצים לפני ארבעה חודשים כשביטלה בדמעות הופעות שתוכננו בלאס וגאס, עקב מה שתיארה כהתפרצות של קורונה בצוות שלה. "אני כל כך מצטערת, אבל המופע לא מוכן", אמרה בזמנו ובכך גרמה למעריציה לחשוב שזו הסיבה לביטול. מאוחר יותר התברר שההכרזה על ביטול המופע ככל הנראה לא נגרמה כלל עקב התפרצות הנגיף, אלא בכלל לאור ויכוחים על הסט וחילוקי דעות שהיו בינה ובין אזמרלדה דוולין מעצבת הסט. אם זה לא הספיק, צצו דיווחים בבריטניה שהיא והצוות שלה "היו פשוט סיוט", לפי טענות של מקורות יודעי דבר.

כעת, הדרמה צפה מחדש כשמעריצים של הזמרת טוענים שעד לרגע זה לא עודכנו לגבי מופע חדש, או קיבלו החזר כספי על הכרטיס ותוקפים אותה: "היא ביטלה את הטור שלה, לא קבעה תאריכים ולא ביצעה החזר אבל קנתה בית שהוא פאקינג גדול. הבחורה לא פוחדת שיתפסו אותה", הגיבה אחת.

"יפה לך, אני בחיים לא הולך לקבל החזר על המופע שלך בווגאס שביטלת נכון?", שאל בתסכול מעריץ אחר. יש אגב מעריצים שמתלוננים מהכיוון ההפוך – שקיבלו החזר למרות שלא רצו בו: "קיבלתי החזר למופע של אדל שלא מרצוני. אמאל'ה עזרה, מה לעזאזל אפשר לעשות עם זה?", שאלה אחרת.

אין ספק שזה מבאס אבל לאמנים יש את הזכות לבטל הופעה אם הם חושבים שמדובר בסיבה מוצדקת, רק שאם היינו אדל – קודם כל היינו ישירים עם המעריצים שלנו לגבי סיבות הביטול כדי חלילה כמו שאמר אותו מעריץ, לא "להיתפס". מה שבטוח, היינו מעניקים להם איזושהי בהירות לגבי החזר או תאריכים חדשים למופע שכאמור, טרם הוכרזו. מעניין אם מצידה של הזמרת הבריטית הגדולה, היא באמת לא פוחדת להיתפס, ואנחנו מקווים בשבילה שמעריצים לא יהיו אלו שיגידו לה בסוף להתראות ושלום מהצד השני, בתור אלה שלא ירצו לקנות יותר כרטיס להופעות שלה.


קרדיט – פורסם לראשונה