6 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

חולה קורונה פרץ באלימות את דלתות חדר הבידוד בוולפסון


 

 

בית חולים וולפסון (צילום: איתי שיקמן)

בית חולים וולפסון(צילום: איתי שיקמן)


 

פרץ באלימות את דלתות חדר הבידוד: מטופל שחזר מחופשת סקי באוסטריה ואובחן כחולה קורונה, הפר היום (ב') אחר הצהריים את תנאי הבידוד שלו בבית החולים וולפסון לאחר ארבעה ימי אשפוז.

 

 

אינפו הנחיות קורונה חדשות ()

.

 

 

 


 

בבית החולים סיפרו כי האיש שבר את החלון באלימות ופרץ את דלתות חדר הבידוד, "למרות הפצרות מצד הצוותים רפואיים, על כך שבהפרת צו הבידוד המטופל מסכן את בריאות הציבור. מדובר באירוע חריג".

 


לאחר הגעת כוח משטרתי ובסיוע צוותי בית החולים, המטופל הוחזר לחדרו ולאחר מכן הועבר למחלקת הבידוד שנפתחה בבית החולים. הצוות שלנו פועל 24 שעות ביממה למען בריאות הציבור באתגרים לא פשוטים ואנו מצפים מהציבור לשתף פעולה. אנחנו לא נאפשר כל הפרה שתסכן את הצוות שלנו או את החולים האחרים", מסרו מבית החולים וולפסון.

 

מוקדם יותר אמר מפקד פיקוד העורף,
אלוף תמיר ידעי, כי בצה"ל ערוכים לפתוח את "מלונות הקורונה" – בהם דן ירושלים ודן פנורמה בתל אביב – כבר מחר. "הכשרנו את שני המלונות לכך. המלונות יאובטחו על-ידי ההנהלה, בתיאום משטרת ישראל ויוטפלו על-ידי משרד הבריאות".


 

אלוף ידעי הוסיף כי "משרד הביטחון מימן עד כה את פתיחת שני המלונות הללו ומתקיים משא ומתן עם שניים נוספים – בחיפה ובדרום הארץ. בכל אחד משני המלונות יש כ-500 חדרים וניתן לשכן בכל חדר שני חולים – כך שכבר ממחר יינתן מענה לכ-2,000 חולים".


 

 

 


 

/>

 קרדיט – פורסם לראשונה