6 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

חולת קורונה נוספת נפטרה, מספר הנדבקים עלה ל- 1,656


המוות השני מהנגיף: חולת קורונה בת 67 שאושפזה במצב קשה במהלך הימים האחרונים, נפטרה היום (שלישי) בבית החולים וולפסון בחולון, לאחר שהייתה מורדמת ומונשמת. החולה סבלה ממחלות רקע קשות.

משרד הבריאות הודיע הבוקר (שלישי) כי מספר חולי הקורונה המאומתים עומד על 1,656, כאשר 31 מהם במצב קשה. כאמור, מדובר בעלייה של 449 מקרים חדשים מאתמול, זאת נכון לשעה שבע בבוקר. עוד נמסר כי 1,528 מוגדרים במצב קל, 47 נוספים במצב בינוני ו-49 החלימו החלמה מלאה. 773 אנשים החלו בבידודי בית, ומספרם הכולל עומד כיום על 71,029. עד כה, שהו בבידוד ביתי 135,549 ישראלים. 

אתמול בערב מספר החולים עמד על 1,442, כאשר 29 היו מונשמים במצב קשה. עוד דווח כי רופא ילדים מבית חולים הדסה הר הצופים רופא ילדים אובחן אתמול כחיובי לקורונה, כך הודיעו בבית החולים. עוד נמסר: "מתחקיר מיידי שבוצע העלה כי הרופא עובד גם גם בקופת חולים מאוחדת, כשהמרפאה בה פועל נסגרה בגלל מגע עם חולה קורונה. הרופא, אנשי צוות ושני ילדים שהיו עימו במגע נשלחו לבידוד וחשים בטוב. שני ילדים שהיו במגע עם הרופא הושמו בבידוד".

בבית החולים ציינו עוד כי המחלקה ממשיכה לתפקד באופן מלא, עם צוות חלקי. בתוך כך, ישנו חשד לפיו אדם שנפטר בבית החולים איכילוב היה חולה בקורונה.

קורונה – שאלות ותשובות והנחיות עדכניות

כמו כן, בתום דיון שנמשך שבע שעות, הנחה ראש הממשלה להגביר באופן דרמטי את האכיפה על הגבלות התנועה וכן להכין נוסח החלטה להחמרת הגבלות התנועה, למעט עבודה, הצטיידות במזון, תרופות ומוצרים חיוניים במטרה לצמצם מגע ולמנוע את המשך התפשטות הקורונה.





קרדיט – פורסם לראשונה