6 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

חמישי תוך יממה: חולה קורונה נוסף נפטר בישראל


חמישי תוך יממה: חולה קורונה נוסף נפטר בישראל

  (צילום: גיל יערי פלאש90)

התפשטות הקורונה בישראל.

מניין הנפטרים מנגיף הקורונה בישראל עלה ל-20. לפני זמן קצר (שלישי) נקבע מותו של חולה קורונה נוסף בן 90 שהיה מאושפז בבית החולים וולפסון.

מדובר ביום קשה ביותר כאשר חמישה חולים נפטרו ביממה האחרונה.

מבית החולים וולפסון נמסר: "אנו מצטערים להודיע כי בבית החולים נפטר הערב חולה קורונה כבן 90, שהיה מונשם ומורדם ובמצב קשה מאוד. אנו משתתפים בצערם של בני המשפחה".

עוד באותו נושא

כמה חולי קורונה יש בעיר שלכם? כל הנתונים


4

מוקדם יותר פורסם כי בבית החולים אסותא באשדוד נפטר מטופל בשנות ה-70 לחייו שהיה חולה קורונה. מבית החולים נמסר כי הוא סבל ממחלות רקע.

מבית החולים אסותא נמסר: "בשעות האחרונות נפטר בבית החולים מטופל בשנות ה – 70 לחייו שחלה בקורונה וסבל ממחלות רקע. בית החולים מבקש להשתתף בצער המשפחה".

עוד באותו נושא

זקוקים לכם כמו אוויר לנשימה: עזרו ליד שרה

אוכפים את הגבלות משרד הבריאות בשכונות החרדיות (צילום: חיים גולדברג/ סרוגים)

מוקדם יותר רשמה ישראל הישג כאשר דורגה במקום הראשון במדד המדינות הבטוחות ביותר מפני התפשטות נגיף הקורונה, על פי הניתוח של אתר ״Deep Knowledge Group”. על פי הנתונים, ישראל קיבלה 619 נקודות בדירוג.

במקום השני דורגה סינגפור עם 600 נקודות, ובמקום השלישי נמצאת סלובקיה עם 580 נקודות. אחריה נמצאות ניו זילנד, הונג קונג טיוואן, הונגריה, אוסטריה, גרמניה וגרינלנד. המדינות הכי פחות בטוחות מפני התפשטות הקורונה הן הודו, בולגריה, צפון מקדונה, מונאקו ולבנון.

קרדיט – פורסם לראשונה