6 בפברואר 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

חתונת הקורונה: כל המשתתפים בחתונה במודיעין עילית נשלחו לבידודחתונת הקורונה: ביום רביעי שעבר כ"ט באדר ברחוב שערי תשובה 28 מודיעין עילית, התקיימה חתונה עם עשרות משתתפים, מי שהשתתף בחתונה בין השעות 14:00-14:30 בצהריים, וכל מי שהשתתף בתפילה ברחוב אבני נזר 6 מודיעין עילית, בכל יום הרביעי שעבר (כ"ט באדר) נא להיכנס לבידוד מיידי ולהודיע על כך למשרד הבריאות *5400, עקב גילוי חולה קורונה שהיה במקום.

מזק"א נמסר: מדובר באדם בן 76 עם מחלות רקע רבות ממודיעין עילית, האדון נבדק במיון בבית חולים שיבא ביום חמישי ושוחרר הביתה, היום התקבלה התשובה שהוא חולה קורונה, משרד הבריאות לא הצליח לאתר אותו, הוא לא ענה בטלפון. צוות מתנדבים של זק"א הוקפץ לאתרו, החולה אותר בביתו כשהוא מסב לשולחן שבת עם אשתו והילדים. הוא נלקח לאשפוז וכל משפחתו הוכנסה לבידוד.

מהחקירה עלה שהאיש נכח ביום רביעי שעבר בחתונה רבת משתתפים, למרות האיסור, ואף נוכח בתפילות במניין שלם מספר פעמים.

מדובר בפיקוח נפש של ממש, עשרות אנשים שהיו בסביבתו כולל חובשים שטיפלו בו בבית לפני הגעתו לחדר מיון, נדבקו מהחולה המאומת הזה, ביניהם קשישים ובעלי רקע בריאותי בעייתי, וזה מהווה בפניהם שאלה של חיים או מוות.

כנסו מיידית לבידוד והודיעו על כך למשרד הבריאות 5400*

הבהרה מזק"א: הסרטון שהופץ קבלנו אותו מנציג משרד הבריאות, שכנראה שלח סרטון מאירוע אחר. לאחר בירור: האדם שנדבק מנגיף הקורונה השתתף בחתונה אחרת ולא בחתונה בצילום בסרטון.

מטרת ההודעה היא להודיע לכל מי שהיה בקרבת החולה בחתונה ביום רביעי שעבר כ"ט באדר ברחוב שערי תשובה 28 מודיעין עילית והשתתף בחתונה בין השעות 14:00-14:30 בצהריים, וכל מי שהשתתף בתפילה ברחוב אבני נזר 6 מודיעין עילית, בכל יום הרביעי שעבר (כ"ט באדר) נא להיכנס לבידוד מיידי ולהודיע על כך למשרד הבריאות *5400

 

קרדיט – פורסם לראשונה