7 בדצמבר 2022

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

נובאק דג'וקוביץ' נגד פאבלו אנדוחאר, דיווח חי


משחקי שמינית הגמר בטורניר ווטרג'ן בתל אביב ננעלים כעת עם המפגש האחרון והמרכזי, כאשר נובאק דג'וקוביץ', המדורג ראשון בתחרות וכידוע במקום השביעי בעולם ומטובי הטניסאים בתולדות הענף, מתמודד מול הספרדי הוותיק פאבלו אנדוחאר שבמקום ה-115 בעולם.

דג'וקוביץ' עובר שנה לא פשוטה – היא החלה עם זריקתו מאוסטרליה לאור העובדה שסירב להתחסן נגד קורונה, היעדרויות מאותה סיבה גם מהתחרויות בארצות הברית ועם אכזבות בדובאי, במונטה קרלו, במדריד וכמובן ברולאן גארוס ששם איבד את התואר, אולם נמשכה עם זכייה בגרנד סלאם ה-21 שלו בווימבלדון וכמובן שבאליפות ארצות הברית הוא לא היה רשאי להשתתף. בשבוע שעבר הוא השתתף בגביע לייבר ושם נכנע לפליקס אוז'ה עליאסים.

בניגוד לדג'וקוביץ', אנדוחאר בן ה-36 החל את דרכו בסיבוב הראשון בתל אביב והוא פתח עם ניצחון 6:7 (3), 1:6 על טיאגו מונטיירו הברזילאי. הפעם האחרונה שאנדוחאר ודג'וקוביץ' נפגשו הייתה לפני כעשור, ב-2012, אז דג'וקוביץ' פגש את הספרדי בפעם השנייה בקריירה ושמר על מאה אחוזי הצלחה נגדו.

למנצח ממתין ברבע הגמר ואשק פוספיסיל הקנדי, שהדיח מוקדם יותר היום את עידן לשם.

נובאק דג'וקוביץ' חותם למעריצים, טורניר ווטרג'ן, ATP תל אביב
נהנה בתל אביב, לפחות בינתיים. דג'וקוביץ' | רויטרס

מהלך משחק

מערכה 1:

דג'וקוביץ' בהחלט החל את המשחק עם הצהרת כוונות להמשך. אחרי שבמשחקון ההגשה הראשון שלו ניצח 15:40, הוא שבר את הספרדי במשחקון השני במשחק ובמהרה עלה ליתרון כפול.

קרדיט – פורסם לראשונה