8 בפברואר 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

רושטו נדבק בקורונה, שוהה בבי"ח


14:11: המתאגרף האגדי אנג'לו רוטולי מת מנגיף הקורונה בגיל 61, לפני מספר שבועות איבד את אימו ואחיו שחלו גם הם בווירוס. רוטולי התמודד בשיאו על תואר אליפות העולם במשקל בינוני ב-1987 אך הפסיד בברגמו לפורטו-ריקני קרלוס דה לאון. שלוש שנים מאוחר יותר תלה את הכפפות. (אורן אהרוני)

 

10:41: שחקני ליגת העל עשו מחווה מרגשת לשוהם בן ה-13, נער מירוחם שחגיגת הבר מצווה שלו בוטלה פעמיים, האחרונה בגלל נגיף הקורונה. שירה שפר ומירי עמר מעמותת "פותחים עתיד", המלווה ילדים ובני נוער בסיכון בכל הארץ, לא נשארו אדישות למקרה וסידרו לשוהם הפתעה – ברכה אישית ומצולמת מכוכבי הליגה. בין המברכים היו דן איינבינדר, עידן ורד, איתמר ניצן, איתי שכטר, אנתוני וראן, חן עזרא ויוסי בניון. (נדב צנציפר) 

שחקני ליגת העל מתגייסים למען שוהם

 

 

 

8:53: רושטו רצ'בר (46), שוער העבר של ברצלונה ונבחרת טורקיה, נדבק בקורונה ונמצא כעת בבית החולים. אישתו, שלא נדבקה בווירוס, מסרה את הודעה דרך חשבון האינסטגרם שלה והיא כרגע שוהה בביתם עם ילדיהם: "אסור לנו לבקר אותו בבית החולים, זה הדבר הקשה ביותר. הוא סומך על אללה ועל הרופאים שהמצב הזה יחלוף".

 

6:00: וירוס הקורונה ממשיך להתפשט בארצות הברית ומי שאובחן הלילה (בין שבת לראשון) כחולה בנגיף הוא הבעלים של הניו יורק ניקס והניו יורק ריינג'רס, ג'ים דולן. הקבוצה מהמדיסון סקוור גארדן ששייכת למשפחת דולן, שהיא גם בעלת השליטה במועדון מה-NHL, פירסמה הודעה רשמית בנושא בה נכתב: "דולן הכניס את עצמו לבידוד, לא סובל מאף סימפטום וממשיך לפקח מרחוק על עסקיו".

 

דולן מצטרף לשורה הולכת ומתארכת של אנשי ספורט בארה"ב, שנדבקו בקורונה וביניהם, רודי גובר ודונובן מיצ'ל מיוטה ג'אז שכבר החלימו, קווין דוראנט ושחקנים נוספים של הנטס, מרקוס סמארט מבוסטון, מספר שחקנים בלייקרס ואנשי צוות השייכים לפילדלפיה ודנבר.

  

 

מדינת ניו יורק היא מוקד ההתפרצות המרכזי של הווירוס בארה"ב. יותר מ-50,000 נדבקים אובחנו במדינה ובתי החולים המקומיים כבר מתקשים לעמוד בעומס הפניות.

פורסם לראשונה 29/03/2020 06:22

 

קרדיט – פורסם לראשונה