6 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

שחקני טורונטו נבדקו ונמצאו שליליים


8:00: ההתאחדות הארגנטינית לא מתרגשת מהקורונה יותר מדי, והחליטה בניגוד לשאר הליגות בעולם שלא לבטל את העונה (משחקים ללא קהל). הלילה כבר נערכו שני משחקים, אבל מי שלא מוכנה לעלות לדשא בעקבות המצב היא ריבר פלייט, שהודיעה כי לא תופיע למפגש המתוכנן שלה הערב (22:45) נגד אתלטיקו

טוקומאן. בהתאחדות עדיין לא הגיבו, אבל נראה כי לא תהיה להם ברירה אלא לעצור כל פעילות.

 

7:00: אלופת ה-NBA, טורונטו, הייתה האחרונה ששיחקה מול יוטה ג'אז, ששני שחקניה, רודי גובר ודונובון מיטשל, נדבקו בנגיף הקורונה. הקבוצה ערכה לכל שחקניה ולצוות בדיקות לגילוי הנגיף וכולן, למעט אחת שעדיין מחכים לתוצאה הסופית שלה, יצאו שליליות. בהודעה שהוציאו הקנדים נמסר כי כל המשלחת שטסה עם הקבוצה לסולט לייק סיטי למשחק מול הג'אז ביום שלישי נבדקו, ולמרות שלא התגלה כי נדבקו, הם יישארו בבידוד מאחר שרשויות הבריאות של טורונטו הורו על כך.


 

איבקה זורק מול גובר (צילום: רויטרס)

איבקה זורק מול גובר(צילום: רויטרס)


 

"אנחנו ממשיכים להיות בקשר צמוד עם רשויות הבריאות, ומודים מאוד על התדרוך שלהם. כמו תמיד, אנחנו מודים לאוהדים, למשפחות ולחברים על התמיכה בנו".

 

4:00: אחרי קווין לאב ויאניס אנדטוקומבו, שתרמו 100 אלף דולר לעובדי האולמות בהן משחקות קליבלנד ומילווקי, גם זאיון וויליאמסון מצטרף והודיע כי ישלם את המשכורת של עובדי סמות'י קינג סנטר, אולמה של ניו אורלינס פליקנס. גולדן סטייט מסרה כי פתחה קרן סיוע על סך מיליון דולר לעובדי צ'ייס סנטר, אולמה הביתי. הכוכב שלה, סטף קרי, יחד עם אשתו, החלו בגיוס תרומות על מנת לספק מעל מיליון ארוחות לתקופה הקרובה ל-18 אלף תלמידים באוקלנד, שנותרו בבית בעקבות סגירת בתי הספר בעיר מחשש להידבקות בקורונה.

פורסם לראשונה 14/03/2020 07:07

 קרדיט – פורסם לראשונה