6 ביוני 2023

קורונה וירוס

אתר הקורונה הישראלי – עדכונים שותפים

705 מקרי קורונה בישראל; זינוק במספר הנדבקים בארה"ב


● אפליקציה חדשה של משרד הבריאות מאפשרת לכם לכתוב את שם הרחוב שלכם ולראות אם יש בסביבתכם חולי קורונה

08:40

מספר מקרי הקורונה בישראל ממשיך לעלות, כאשר הבוקר משרד הבריאות דיווח על מקרה קורונה מספר 705. מסך מקרי ההדבקה שיש בארץ, 15 החלימו. אמש, הלך לעולמו הקורבן הראשון שנפטר כתוצאה מהנגיף. 

עד כה, נרשמו בעולם כ-271 אלף מקרי קורונה, זינוק של 35% מאז יום רביעי האחרון. כמו כן, מסך מקרי הקורונה העולמיים, כשליש (91 אלף) החלימו עד כה. הזינוק במספר מקרי הקורונה מגיע על רקע הודעת ארגון הבריאות העולמי כי הוא עובד על יותר מ-20 חיסונים במקביל כדי לעצור את התפשטות מגפת הקורונה. 

סין שהתעטרה בימים האחרונים בכך שלא רשמה אף לא מקרה הדבקה אחד במוקד התפרצות הנגיף, דיווחה ביממה האחרונה על 41 מקרי קורונה חדשים ועל 7 קורבנות בנפש. דרום קוריאה שגם הציגה מגמת התמתנות בשבוע החולף, רשמה ביממה האחרונה 147 מקרי הידבקות נוספים, עם 8 אבידות בנפש. ארה"ב רשמה ביממה האחרונה למעלה מ-391 מקרי קורונה חדשים, עם 19 הרוגים חדשים כאשר מרביתם של המקרים הם במדינת ניו יורק בחוף המזרחי.

סינגפור דיווחה הלילה על שני קורבנות ראשונים מאז פרוץ נגיף הקורונה. מאז התפרצות הנגיף בסוף ינואר במדינה, נרשמו ברפובליקה המזרח אסייתית 385 מקרי קורונה.קרדיט – פורסם לראשונה